Şu anda buradasınız: 

>> Kampüste Yaşam  >> Beslenme 

  |  

Duyurular

  |  

Site Haritası

  |

Beslenme

 

 

Taşlıçiftlık Kampusu yemek hizmeti 02/07/2012 tarihinden itibaren Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından verilmektedir. Merkez yemekhanemizde sağlıklı, doğru, kaliteli ve hijyenik bir ortamda çıkartılan yemekler öğrenci ve personelimizin hizmetine sunulmaktadır. Merkez yemekhanemizde öğrencilerimize öğle ve akşam yemeği, idari ve akademik personelimize de öğle yemeği hizmeti verilmektedir.

Merkez yemekhanemizin gıda, temizlik ve işçi alımları 4734 sayılı kanun çerçevesinde ihale yolu ile alınmaktadır.

Tokat’a bağlı Erbaa, Niksar, Turhal, Zile, Reşadiye, Almus, Artova, Pazar ilçelerimizde ve Sivas’a bağlı Koyulhisar ilçesinde bulunan Üniversitemize bağlı okullarda öğrenci ve personelin beslenme hizmetleri günlük dört çeşit olmak üzere kaliteli ve hijyenik bir ortamda çıkartılan yemekler öğrenci ve personelimizin hizmetine ihale yolu ile yüklenici firma tarafından sunulmaktadır.

02/07/2012 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Üniversitemiz yönetim kurulunca belirlenen Taşlıçiftlık Kampusu merkez yemekhane yemek fiyatları aşağıda sunulmuştur.TAŞLIÇİFTLIK KAMPUSU MERKEZ YEMEKHANE YEMEK FİYATLARIÖğrenci yemek fiyatı

¨ 1,50TLÖğrenci kantinleri de yüklenici firmaya ihale edilmiş olup, kontrolleri kantinlerin bulunduğu okulların oluşturduğu komisyonlar tarafından titizlikler yapılmaktadır.

Yemek hizmeti ve kantinler ile ilgili her türlü şikayetler değerlendirilerek gerekli iyileştirme çalışmaları yapılmaktadır.